Choď na obsah Choď na menu
 


                      MileyWorld Magazine-Vlasy & účesy

Pár trikov na účesy inšpirovaných od Miley Cyrus. _________________________________________________

Obrázok

Pomôcky: čelenka alebo šatka,gél na vlasy.

Postup:Hneď ako si vlasy umyjete poriadne si ich vyfénujte.Potom vlasy rozčeste s kefou alebo hrebeňom.Zoberte si z jednej strany pramene vlasov aby sa vám vytvorila menšia ofina,no ak ofinu nechcete nemusíte ju mať.Asi najdôležitejšia je tu čelenka,alebo ak chcete kľudne si môžete dať aj šatku ktorá sa vám hodí k oblečeniu. 

 

 

_________________________________________________

Obrázok Pomôcky:gumičky a pár sponiek.

Postup:Takže najskôr si vlasy rozčes a ak chceš tak si ich navln buď kulmou alebo obyčajnými nátačkami.Potom si sprav cestičku,ktorá môže byť rovná ale ak chceš kludne si ju môžeš spraviť podla tvojho želania a tvojej fantázii.Potom si len vlasy naber do gumičky a zaviaž.Ak chceš účes zpekniť pripni si tam pár sponiek.

 

 

 

___________________________________________________

 Obrázok                                           

Pomôcky:gumička,sponky,lak na vlasy.

Postup:Vlasy si ako vždy poriadne rozčes.Predné vlasy si rozdeľ cestičkou do boku a vyžehli.Spodné vlasy jemne rozčes ešte raz a sprav si  drdol obyčajnou gumičkou na vlasy.Ak sa ti nejaké pramienky vlasov vzadu nepáčia použi sponky.No a nakoniec použi lak na vlasy aby ti to držalo.

 

 

________________________________________________

Obrázok Pomôcky:lak na vlasy.

Postup:Toto je najlahší účes takže by to nemal byť problém.Vlasy si po umytí nafénujete,rozčesete a spravíte rovnú cestičku.Ak si chcete niekam vyjsť môžete si dať aj lak na vlasy.Proste účes do kina!

 

 

 

 

 

_________________________________________________

Obrázok Pomôcky:kulma alebo nátačky,lak na vlasy.

Postup:Vlasy si rozčesete.Ak ich chceš mať pravidelne vlnité použi kulmu.No a nezaškodia aj normálne nátačky.Takže vlásky zvlníme pekne upravíme a prehodíme na plecia.Na vlasy ešte použijeme lak nech ostanú stále zvlnené a krásne.

 

 

 

 

_________________________________________________

Obrázok Pomôcky:žehlička a lak na vlasy.

Postup:Ďalší jednoduchý účes ktorý som zvolila na diskotéku.Vlasy si najskôr vyžehlíte aby boli dokonale rovné.Potom si spravíte cestičku nabok ktorá môže byť iba rovná...Na vlasy použijete lak a účes na diskotéku alebo na hocijakú zábavu je dokončený!

 

 

 

 

__________________________________________________

Obrázok

Pomôcky:kulma alebo nátačky,štipec a sponky,lak na vlasy.

Postup:Vlasy si jemne navlníš kulmou alebo nátačkamy.Pokús sa spraviť menšiu ofinu ktorá bude rovná.Vlasy si naber dozadu a zopni štipcom aby ti poriadne držali.Na vlasy použiješ lak na vlasy a účes bude hotový.

 

            

            

                 >>Ďalšia strana-Čo si Miley myslí?<<

                  >>Predošlá strana-Fashion Police<<